Proč produkci ode mě?

Marek Kotala

".. praxe, zkušenosti, důslednost, dochvilnost a kvalita před kvantitou"

Jsem jedinný v ČR, kdo službu Au pair pro rodinná videa a fotografie nabízí. Mám mnohaleté zkušenosti s video i foto tvorbou. Od natáčení po postprodukci. Mé znalosti v této oblasti přesahují do IT - PC/sítě, 3D Grafiky, animace, 2D grafiky, retuše fotografií i videa, filmové tvorby, marketingu, řízení a vedení lidí a mnoho dalšího. K práci využívám moderních technologií jako rozpoznávání objektů ve videu i fotografii a další Know-How.

Jsem extrovert, rád se setkávám s lidmi a jsem nekonfliktní typ. Pracovně důsledný, dochvilný a zodpovědný. 

Marek Kotala

Proč by tě to mělo zajímat?

"..šetřím čas, nervy a ty se můžeš věnovat např. rodině."

Protože tak jako většina ostatních, máš natočeno spousty hodin videí a nafocených stovky a tisíce fotografií, ze kterých by sis chtěl udělat např. pěknou fotoknihu. Nebo se chceš s rodinou či přáteli podívat na nejzajímavější momenty z dovolené, ale v těch desítkách hodin videa to fakt hledat nebudeš. Nebo se s dětmi podívat na to, jak vyrůstali a nechceš při tom koukat na spousty hodin záznamu z VHS kazet!

JAKÝ JE CÍL     REFERENCE

 

ŽIVOTOPIS

Narodil jsem se ve Valašském Meziříčí, kde jsem také absolvoval základní školu. Následně jsem vystudoval Střední školu aplikované kybernetiky se zaměřením na počítačovou grafiku a 3D grafiku a animaci. Po čase, již jako podnikatel, jsem jedním rokem studoval VOŠ Aplikované kybernetiky.

V oblasti videoprodukce, střihu videa, postprodukce se pohybuji již od roku 2004. Spolupracoval jsem na filmech jako např. Saxana II a na počítačových hrách od firem Illusion Soft Works, Centauri production, Chaos Concept Team.

Pracoval jsem také jako 3D grafik, kameraman, fotograf, střihač, animátor ccá 5let a následně jsem založil Digitální Agenturu GENES Media s.r.o., která se primárně soustřeďuje na tvorbu webových stránek, SEO a PPC marketing.

Dalším milníkem, v roce 2014, bylo založení malé živnosti na digitalizaci VHS kazet a všech starých kamerových pásků.

Všechny tyto kroky vedly stavu, kdy díky svým znalostem a možnostem, mohu nabídnout výjimečné služby výjimečným privátním klientům.

VŠEOBECNÉ ZNALOSTI

 • Software - střihový, grafický, animační, postprodukční, operační, webový, kancelářský
  • Adobe Photoshop, After Effects, Indesign, Illustrator, Premiere, LightRoom, 3D Studio Max, Sony Vegas, Pinacle Studio, Avid media, Win 3.1-10, Norton Commander, PsPad (Html, PhP), MySql,
 • Hardware - PC, Síťové prvky (LAN/WAN/IP), NAS
 • Kamerové systémy - ICC, Bezpečnostní, Filmové, Domácí, retro 8mm film
 • Fotografické systémy - Zrcadlovky, bezzrcadlovky, retro fotografie
  • Canon EOS 100D, Canon 5D Mark II, Sony a6400, Gimbal, SteadyCam, Dron,
 • Marketingové - Komunikace, řízení lidí/projektů, plánování
  • GENES Media s.r.o. - CEO
 • Optimalizační - SEO, SEM, PPC, CRM
 • Společenské - komunikace, důslednost, dochvilnost, perfekcionismus
 • Zábavní - fotbal, sjezdové lyžování, cestování
  • aktivně

 

 

 

KONTAKT

+420 724 111 234

Chci se zeptat