Co je VIDEOLIDE

" ...důležitý moment ve svých videích nehledejte, ale rovnou přehrajte!... "

VIDEOLIDE je počítačová aplikace / software pro práci s videosoubory. Cílem VIDEOLIDE je umožnit uživatelům, kteří vlastní video z jakéhokoliv záznamového zařízení (Fotoaparát, Kamera, Mobilní telefon, Digitalizované VHS nahrávky, atd.) usnadnit ovládání a katalogizování těchto videodat. Za pomocí velmi jednoduchého a intuitivního ovládání této aplikace vždy najdete co hledáte a to neobyčejnou rychlostí. Správa videokolekcí mnoha nástroji. Díky aplikaci Videolide můžete snadno procházet své seznamy videí a vždy budete vědět o čem videosoubor je, bez nutnosti jeho spuštění.

Video katalog pro domácí video - automaticky a inteligentně rozeznává, třídí a vyhledává video vzpomínky!
Umíme rozeznat psa, najít kočku, slona, dítě a dalších 400 živých i neživých objektů bez jakéhokoliv ručního označování!

CHYTRÉ náhledy - INTELIGENTNÍ hledání - KLÍČOVÉ momenty - VIZUÁLNÍ hledání to je jen částečný výpis funkcí aplikace VIDEOLIDE.

ZOBRAZIT VŠECHNY FUNKCE VIDEOLIDE  VYZKOUŠET VIDEOLIDE s licencí ZDARMA

Ovladatelnost a rychlost hledání

Primární důraz klademe na ovladatelnost a rychlost a tak dohledání určitého záběru ve vaši "videotéce" nebylo nikdy rychlejší. Intuitivní ovládání a přehledný design implementovaný přímo do webového prohlížeče zajišťuje kompatibilitu s každým počítačem. Prostě jedním kliknutím spustíte přímo takovou video scénu, jakou jste si přáli najít.

 

 

Inteligentní hledání slovem

A v případě, že by i toto bylo pro vás příliš pomalé, máme zde funkce INTELIGENTNÍHO HLEDÁNÍBez označování, bez tagování, bez poznámek... a přesto jedním slovem najdeš co hledáš! To je speciální funkce INTELIGENTNÍHO vyhledávání ve videích. Zadejte do hledání např. "kočka" a my vám zobrazíme všechny záběry z vašich videí kde se nachází kočky :-).

ZOBRAZIT VŠECHNY FUNKCE VIDEOLIDE

 

VYZKOUŠET VIDEOLIDE s licencí ZDARMA

   • Videopřehrávač
  • Náhledy a snímky
  • Přehledné zobrazení VIDEOLIDE
  • Kolekce