Myšlenka setříděných vzpomínek

Myšlenka setříděných vzpomínek

1. Říjen 2016

První myšlenka na projekt VideoLide vznikla v polovině roku 2016. Z tisíců videosouborů a záběrů které jsem natáčel při nejrůznějších situacích jsem chtěl rodině ukázat ty nejlepší. Ale jak na to? Trávit hodiny u střihového programu mě nepřipadalo produktivní a tak jsem začal hledat řešení. Bohužel, ať jsem hledal sebevíc, řešení na míru, které jsem požadoval nikde nebylo a tak vznikla myšlenka vytvořit něco ÚŽASNÉHO nejen pro mě samotného, ale také pro další lidi, kteří mohou mít podobný problém a chtějí ho řešit.

Spojil jsem se s pár přátely, slovo dalo slovo a projekt s názvem VideoLide byl na světe.

Našim cílem je přinášet všem lidem "SETŘÍDĚNÉ VZPOMÍNKY" do každé rodiny a usnadnit tak vyhledání a přehrání videoscény, kterou zrovna chcete přehrát a to tak maximálně jednoduchým způsobem, jak jen to bude možné.

Už nikdy nechci procházet desítky videosouborů a procházet jejich videostopu s nadějí, že budu mít štěstí a zrovna kliknu na časové ose na místo, kde se scéna, kterou hledám nachází. Nyní, díky VideoLide mohu jednoduše všechny scény vidět v podobě obrázků a tak si velmi rychle udělám představu o obsahu videosouboru a mohu ihned přehrát to co OPRAVDU CHCI.


 

Komentáře
Přidej vlastní komentář